Poznajmy się..

Cześć! Jestem Piotr, a WordPress i marketing to moje pole do kreatywnego działania!

Każdy projekt to dla mnie nowa historia, którą współtworzę z klientami, aby ich strony były nie tylko szybkie i responsywne, ale przede wszystkim – odzwierciedlały ich wizję i potrzeby.

Do tworzenia stron na WordPress używam wyłącznie edytora Gutenberg, cenie go za niezawodność i elastyczność, staram sie unikać gotowych szablonów i ciężkich konstruktorów stron typu elementor itp, strony stworzone w Gutenbergu są lżejsze i zdecydowanie szybsze, co jest korzystne dla czasu ładowania strony i pozycjonowania w wyszukiwarkach.
Moja pasja do marketingu, a szczególnie do email marketingu, jest nieustannie rozwijana.
Specjalizuje się w MailerLite, tworze kampanie emailowe, które nie tylko informują, ale przede wszystkim budują trwałe relacje.
Projektuję formularze zapisu do newslettera, popupy, a także konfiguruję procesy automatyzacji.

Dążę do tego, aby moja praca była nie tylko usługą, ale początkiem długotrwałej współpracy, oferując wsparcie i opiekę nad stronami moich klientów.

Wierzę, że prawdziwa wartość tkwi w relacjach i zaangażowaniu, które przekładają się na sukces zarówno moich klientów, jak i moich własnych przedsięwzięć.


moje zdjecie2

Prywatnie..

Jestem mężem Ani i ojcem Klaudii. Moje wolne chwile spędzam na zgłębianiu tajników marketingu i zarządzania, czerpiąc inspirację z lektur, takich jak “Tajniki skutecznych dotcomów” Russella Brunsona, “Rozszyfrować klienta” Łukasza Hodorowicz, „Zrozumieć marketing” Artura Jabłońskiego są to pozycję do których często wracam i gorąco polecam zainteresowanym tematem.
Kiedy nie pracuję i nie czytam, chcąc się „zresetować” :), odnajduję spokój nad wodą lub w lesie, gdzie czerpię energię do dalszego działania.


grafika o mnie